Oględziny nieruchomości przed kupnem

Oględziny nieruchomości przed kupnem. Co musisz wiedzieć, sprzedając swoją nieruchomość?

Oględziny nieruchomości przed kupnem

Masz w planach sprzedaż swojego mieszkania lub domu? Powoli przygotowujesz się do wystawienia ogłoszenia o sprzedaży? Zastanawiasz się jakie zdjęcia nieruchomości zrobić? Poczekaj chwilę i przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego wszystkiego co konieczne by Twoje mieszkanie sprzedało się szybciej i za lepszą cenę niż możesz przypuszczać.

Skup nieruchomości przez klientów indywidualnych

Analizy naukowe jednoznacznie dowodzą że przeciętny Kowalski maksymalnie dwa razy w swoim życiu nabywa lub sprzedaje nieruchomość. Dla porównania mieszkańcy USA robią to od 7 do 9 razy w ciągu swojego życia. Co to znaczy? Ano to, że potencjalny klient zamierzający zakupić nieruchomość, bardzo dokładnie będzie się jej przyglądał. Dba w ten sposób o swoje pieniądze, starając się za wszelką cenę minimalizować ryzyko błędnej decyzji. Ty jako sprzedawca musisz o tym pamiętać i stworzyć atmosferę zaufania, a także potrzeby kupienia właśnie twojego mieszkania. W wielu przypadkach może to być trudne. Powodów jest wiele – wymieniamy je poniżej. Co można wtedy zrobić? Rozwiązać powstałe problemy lub skorzystać z oferty na skup mieszkań bez oglądania.

Warto przeczytać Sprzedaż domu w trakcie budowy – co warto wiedzieć?

 

Jakie mankamenty mieszkania mogą być problemem dla jego szybkiej sprzedaży?

Chcąc sprzedać swoje mieszkanie, na pewno chcesz to zrobić szybko i sprawnie. Martwisz się jednak tym, że coś może stanąć temu na drodze. Kto wie, może nawet zdajesz sobie sprawę z tego co może odstraszać potencjalnych kupców i obniżać cenę wyjściową twojej nieruchomości. Przyjrzymy się tym rzeczom z bliska.

Wymagany remont mieszkania

Niemal każdy kupujący bierze pod uwagę to, że mieszkanie z rynku wtórnego może wymagać odświeżenia. Malowanie ścian, wymiana paneli podłogowych. Jednak jeżeli stan mieszkania jest fatalny i trzeba w nim wykonać remont generalny, może to zniechęcać klientów już na samym początku. Wówczas przez wiele miesięcy możesz się umawiać na prezentacje nieruchomości, a i tak nie uzyskasz oczekiwanego celu, czyli szybkiej sprzedaży.

Problemy prawne mieszkania

Nie tylko zły stan mieszkania może zniechęcać od zakupu, ale również innego rodzaju wady – w tym wady prawne. Nieuregulowane prawo własności, wielu współwłaścicieli, a także brak dojazdu do posesji. Jakiekolwiek problemy, które w przyszłości mogą utrudniać pełnoprawne dysponowanie zakupioną nieruchomością mogą stać się przesłanką do tego, aby zrezygnować z zakupu. Co możesz w takim przypadku zrobić? O tym już za chwilę.

Nieadekwatna cena do wartości rynkowej

Rozumiemy że właściciele mieszkania chcą sprzedać swoje nieruchomości za jak najwyższą cenę. Ale i kupujący chcą je nabyć korzystnie dla siebie. Aby sprzedaż mogła dojść do skutku, oczekiwania obu stron muszą znaleźć się w jednym punkcie. Jeżeli nie możesz dojść do porozumienia z potencjalnym nabywcą, bo problemem jest zbyt wygórowana przez ciebie cena lub nierealne żądania klienta dotyczące wartości, powinieneś się z nami skontaktować.

Porównujemy skup mieszkań z klientem indywidualnym

 

Ratunkiem na wyżej wymienione problemy, jak również wiele innych, które możesz spotkać na swojej drodze do szybkiej i skutecznej sprzedaży nieruchomości, może być skup mieszkań bez oglądania. Czy taka usługa jest w ogóle możliwa? Czy znajdzie się jakakolwiek osoba, która będzie chętna na skup nieruchomości bez ich wcześniejszego obejrzenia? Okazuje się że tak. Jednym z takich potencjalnych klientów jest nasza firma, która działa w sektorze nieruchomości już od wielu lat. Daje nam to bardzo dobrą znajomość rynku, a płynność i niezależność finansowa umożliwia szybkie realizowanie transakcji bez udziału kredytów bankowych.

Może cię zainteresować Jak wycenić mieszkanie? Szybki sposób i błyskawiczna sprzedaż 2021

Jakie korzyści daje komercyjny skup mieszkań?

 

Być może wcześniej miałeś do czynienia z ofertami firm, oferującymi skup zadłużonych mieszkań za gotówkę. Nie interesowałeś się jednak jak one działają oraz czy ich oferty są konkurencyjne? Teraz możesz się więcej dowiedzieć na ten temat.

Skup nieruchomości za gotówkę to oszczędność czasu

Pomyśl jak wiele czasu zaoszczędzisz na tym, że nie musisz się umawiać na prezentacje mieszkania i odpowiadanie na te same pytania oglądających.

Skup mieszkań za gotówkę – czyli kasa do ręki

Klient gotówkowy zawsze ma przewagę nad klientem kredytowym. Przede wszystkim pozwala to szybciej zrealizować transakcję bez ryzyka odmowy.

Skup nieruchomości z problemami – doświadczenie i pomoc prawna

O ile klienta indywidualnego mogą przestraszyć rożnego rodzaju problemy prawne mieszkania, o tyle komercyjne firmy posiadają dużą wiedzę z zakresu ich rozwiązywania

Skup mieszkań bez oglądania – sprzedajesz bez opuszczania domu

To co może być największym zaskoczeniem i zaletą tego typu współpracy, jest decyzja o zakupie nieruchomości bez jej prezentowania – oszczędzasz czas!

Skup nieruchomości za gotówkę – wszystko co musisz wiedzieć

 

Wystarczy kilka chwil, aby przekonać się czy firma jest zainteresowana odkupem twojego mieszkania za gotówkę oraz jaką cenę może za nie zaproponować. Poważnie myślisz o jego sprzedaży lub dopiero wykonujesz tzw. rozeznanie rynku? Sprawdź jak wiele będziesz mógł zyskać, sprzedając swoje mieszkanie właśnie nam.

Skup zadłużonych mieszkań – unikniesz komornika

Odziedziczyłeś mieszkanie wraz z długami? Nie masz oszczędności, za które mógłbyś je spłacić? Rozwiązaniem może być sprzedaż mieszkania w cenie pomniejszonej o wysokość zadłużenia. Zobowiązujemy się do jego spłaty, a pozostałą część pieniędzy wypłacamy tobie. Wszystkie nasze ustalenia będą mieć formę aktu notarialnego, który zapewni Ci 100% bezpieczeństwo. W ten sposób unikniesz groźnej licytacji komorniczej.

Skup nieruchomości z problemami – bezpłatna pomoc prawna

Twoja nieruchomość ma jakąś wadę prawną? Nie wiesz jak ten problem rozwiązać, ale musisz coś zrobić bo klienci się zniechęcają i obawiają się zakupu takiego mieszkania? Współpraca z nami to bezpłatna, profesjonalna pomoc prawna, na którą możesz liczyć w każdej sytuacji, niezależnie od problemu związanego z nieruchomością oraz stopnia jego skomplikowania. Skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj nieodpłatną pomoc.

Skup mieszkań w każdym stanie – nie musisz nic remontować

Wiesz że twoje mieszkanie wymaga remontu, ale nie masz ani czasu, ani pieniędzy na jego wykonanie? Jesteś gotów sprzedać je w niższej cenie, ale w stanie takim jak jest, aby tylko szybko otrzymać pieniądze i pozbyć się problemu? Potrafimy ci w tym pomóc. Wystarczy że do nas zadzwonisz, a przedstawimy wstępną wycenę, a kiedy ją zatwierdzisz, przekażemy dalsze szczegóły dotyczące realizacji zamówienia.

Już dziś możesz sprzedać swoje mieszkanie bez żadnego wysiłku i co najważniejsze, bez pokazywania go dziesiątkom potencjalnych klientów. Unikasz wiązania się umowami z biurami nieruchomości, oszczędzasz także pieniądze, nie płacąc im prowizji. To ty sam decydujesz komu i za ile chcesz sprzedać dom lub mieszkanie, my tylko przedstawiamy potencjalnych zainteresowanych jego zakupem. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś i zapytaj nas o skup nieruchomości za gotówkę.

Łukasz Zalewski to ambitny i zmotywowany specjalista od nieruchomości, który zawsze dąży do osiągnięcia najlepszych wyników dla swoich klientów. Jego wykształcenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły mu zdobyć wiedzę na temat rynku nieruchomości, w tym trendów, wartości, prognoz i procesów transakcyjnych.

Łukasz jest znany z pełnego zaangażowania w swoją pracę, co przejawia się w podejściu indywidualnym do każdego klienta. Jego umiejętność słuchania i empatii pozwalają mu zrozumieć potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu nieruchomości, która najlepiej odpowiada ich wymaganiom.

Jako specjalista od nieruchomości, Łukasz Zalewski jest ekspertem w dziedzinie wartościowania nieruchomości oraz skutecznych strategii marketingowych. Jego zdolność do negocjacji i rozwiązywania trudnych sytuacji dają mu przewagę w procesie transakcyjnym.

Poza pracą, Łukasz pasjonuje się sportem oraz podróżami, co pozwala mu zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Jest także aktywny w lokalnej społeczności i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

No Comments

Post A Comment

ZADZWOŃ