Skup nieruchomości za gotówkę

Nasza działalność zajmuje się skupem zadłużonych nieruchomości w większości miast w Polsce. Jeśli chcesz się oddłużyć to sprzedaż nieruchomości zadłużonej jest jednym ze sposobów.

Skupujemy zadłużone mieszkania z obciążeniami hipotecznymi, które są wynikiem zadłużenia w Urzędzie Skarbowym i ZUS, a także z komornikiem. Sprzedaż zadłużonego mieszkania z zajęciem komorniczym, daje możliwość uzyskania większej ceny zapłaty, niż ta, która wynika z licytacji, która jest prowadzona w ramach postępowania egzekucyjnego. Jest to jeden ze sposób na pozbycie się zadłużenia i uniknięcie egzekucji.

Dodatkowo, jeśli chodzi o sprzedaż zadłużonych mieszkań, w kręgu naszych zainteresowań są mieszkania z kredytem pod hipotekę, przewłaszczone na zabezpieczenie oraz inne.

Mieszkania, które posiadają hipotekę bankową skupujemy niezwłocznie, kiedy uzyskamy zaświadczenie z banku o saldzie zadłużenia. Spłacamy w całości kredyt, a resztę przekazujemy sprzedającemu. Jeśli decydujesz się na to rozwiązanie, możesz uwolnić się od stresu i kredytu i natychmiast pozyskać gotówkę.

Skup nieruchomości zadłużonych dotyczy także sytuacji, kiedy zadłużenie jest wynikiem niepłaconego czynszu, rachunków lub innych zobowiązań.

Udzielamy bezpłatnych konsultacji, pomagamy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów, potrzebnych do dokonania transakcji.

SZYBKI KONTAKT
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

    Call Now ButtonZADZWOŃ