O nas

NASZA FIRMA

Sprzedaż Twojej nieruchomości nie musi być trudna

Sprzedaż nieruchomości to proces, który wiąże się z długim czasem oczekiwania na kupujących. Dodatkowo pozostają nam uciążliwe i stresujące formalności… A ty chciałbyś, aby ten proces był szybki i bezproblemowy, prawda? W naszym skupie nieruchomości dążymy do tego, by ten proces przebiegał szybko i sprawnie, gwarantując Ci spokój na każdym etapie.

Kontakt

Chciałbym, aby sprzedaż mieszkania lub domu kojarzyła się z czyś łatwym i przyjemnym.

Jacek Kusiała

Szef sprzedaży nieruchomości

Kim jesteśmy?

Naszą misją jest jak najszybsze rozwiązanie Twoich problemów finansowych lub prawnych. Chcielibyśmy, abyś podczas współpracy z naszą firmą czuł, że Twoją sprawą zajmują się profesjonaliści. Na rynku przesyconym tzw. fliperami, którzy działają w pojedynkę, nie mając przy tym zaplecza prawnego, bardzo często można trafić na ludzi, którym zależy tylko na zysku. Czy warto zaufać przypadkowej osobie, w procesie sprzedaży swojego majątku?

Nasza grupa kapitałowa postawiła sobie za cel działanie zgodne z zasadami etyki. Chcemy, żeby każda osoba powierzająca nam swoją nieruchomość czuła się jak partner. Na każdym etapie gwarantujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne i udzielamy klientom informacji, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba.

Jak zmieniamy życie ludzi?

Styczność z ludzkimi problemami stanowi naszą codzienność. Każdego dnia słyszymy o przeróżnych problemach spotykających właścicieli nieruchomości w Polsce. Dzięki naszym usługom, wielu z nich jest w stanie pozbyć się problemów bez najmniejszego wysiłku. Kłopoty, z którymi borykali się przez wiele lat znikają z ich życia w ciągu kilkunastu dni. Jesteśmy w naszej pracy niezwykle skuteczni, dzięki zapleczu złożonemu ze specjalistów z wielu różnych branż i gałęzi wiedzy specjalistycznej. W naszym zespole znajdują się m.in. specjaliści ds. wyceny nieruchomości, byli deweloperzy, ale także prawnicy i przedstawiciele handlowi, dzięki czemu mamy szersze spojrzenie na okoliczności i proponujemy nieszablonowe rozwiązania.

skup nieruchomości za gotówkę najlepszy

Dołącz do naszego zespołu!

Nasz zespół cały czas dynamicznie się rozwija. Dołącz do nas już dziś i pomagaj zmieniać świat na lepsze wraz z grupą Skup Nieruchomości ORG!

  • Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta (Szczecin/Zdalnie)
  • Starszy analityk rynku nieruchomości (Szczecin)
  • Specjalista ds. oceny ryzyka inwestycyjnego (Cała Polska)

Nie widzisz niczego dla Ciebie? Napisz do nas.

Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ