sprzedaz-domu-w-trakcie-budowy

Sprzedaż domu w trakcie budowy – co warto wiedzieć?

sprzedaz-domu-w-trakcie-budowy

Budowa domu to jedno z największych przedsięwzięć w życiu dorosłej osoby. Kosztowny proces rozłożony na kilka lat, pochłaniający nie tylko olbrzymie kwoty pieniędzy, ale również olbrzymią ilość czasu i sił. Przykro to mówić, ale nie każdą budowę udaje się zakończyć zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Na przeszkodzie może stać wiele obiektywnych, niezależnych od nas sytuacji. Co można wtedy zrobić, aby uratować swoją sytuację finansową? Pierwsze co przychodzi do głowy to sprzedaż domu. Ale jak i gdzie znaleźć klienta, który będzie chętny na skup domów w trakcie budowy? Obiektów, które de facto nie nadają się jeszcze do zamieszkania i pozostała długa droga, aby ten cel osiągnąć?

Komercyjny skup domów za gotówkę

Na całym świecie, również w Polsce działają firmy kapitałowe, które zajmują się skupem nieruchomości za gotówkę. Czym taka transakcja różni się od klasycznej sprzedaży przez ogłoszenie internetowe? Przede wszystkim tym, że jest znacznie szybsza i pewniejsza dla sprzedającego. Sprzedaż domu w trakcie budowy firmie, która zajmuje się tym profesjonalnie i od dłuższego czasu, oznacza 100% bezpieczeństwo transakcji oraz pewność jej sfinalizowania. A to przecież Państwu może chodzić. W trudnej sytuacji właściciel nieruchomości chce mieć pewność, że potencjalny nabywca nie rozmyśli się z zakupu, pozostawiając właściciela „na lodzie”. Współpraca z firmą kapitałową daje pewność, że sprzedaż domu dojdzie do skutku w uzgodnionej wcześniej cenie.

Warto przeczytać Jak wycenić mieszkanie? Szybki sposób i błyskawiczna sprzedaż 2021

Kiedy skup domów w trakcie budowy to dobra decyzja?

Doskonale wiemy że trudno podjąć decyzje o sprzedaży nieruchomości, w której budowę włożono mnóstwo czasu, pracy, wysiłku i emocji. Czasami jednak tak się zdarza, że podjęcie takiej decyzji może być konieczne do tego, aby nie doszło do skumulowania problemów finansowych i np. zlicytowania nieruchomości przez bank.

Sprzedaż domu z powodu odmowy kredytu

Rozpocząłeś budowę domu za gotówkę, licząc na to że resztę inwestycji sfinansujesz kredytem? Okazuje się jednak że żaden bank nie chce Ci udzielić pożyczki na ten cel? Nie wiesz co dalej robić? Rozpoczęta budowa stoi i niszczeje, tracąc na wartości? Skup domów w trakcie budowy pozwala Ci uniknąć dalszych problemów finansowych, wypłacając całą kwotę w gotówce lub przelewem.

Skup domów z powodu rozwodu

Prowadziliście budowę wspólnie, jako zgodne małżeństwo. Nagle coś poszło nie tak i przed wami pojawiła się decyzja o rozwodzie? Co zatem się zdanie z Waszą budową? Najkorzystniejsza będzie sprzedaż domu i podzielenie się uzyskanymi w ten sposób pieniędzmi. Sprzedaż domu w trakcie budowy to transakcja w pełni legalna i nie obarczona żadnym ryzykiem.

Sprzedaż domu z powodu śmierci właściciela

Odziedziczyłeś rozpoczętą budowę domu z powodu śmierci właściciela? Nie bierzesz pod uwagę kontynuowania tej inwestycji, ponieważ nie masz na to pieniędzy ani czasu? Nie wiesz co z tym zrobić? Z pomocą przychodzi skup domów za gotówkę. Odkupimy każdy dom w trakcie budowy, niezależnie od stopnia zaawansowania, konstrukcji i lokalizacji. Skontaktuj się z nami aby poznać cenę.

Skup domów z problemami prawnymi

Nie zawsze budowa domu przebiega tak gładko i sprawnie, jak można by tego oczekiwać. Dlaczego? Na przeszkodzie mogą się pojawiać różnego rodzaju problemy prawne. Niedopatrzenia w dokumentacji, brak wymaganych zgód i pozwoleń, a czasami również i samowole budowlane wymagające zalegalizowania. To wymaga czasu, ale my sobie z tym poradzimy i nie obawiamy się takich zakupów.

Sprzedaż domu z powodu sąsiedztwa

Budujecie dom, a w pewnym momencie okazuje się że w pobliżu powstanie hałaśliwa droga szybkiego ruchu? A może duży zakład produkcyjny lub inne uciążliwe sąsiedztwo? W takich przypadkach mogą się pojawić wątpliwości dotyczące kontynuowania budowy. Sprzedaż domu naszej firmie pozwoli Państwu odzyskać włożone w to pieniądze, bez obawy o czasochłonną i niepewną sprzedaż za pomocą ogłoszenia.

Sprzedaż domu z powodu utraty pracy

Do tej pory budowa szła sprawnie i po Twojej myśli? Nagle jednak straciłeś pracę, a bank wypowiedział Ci umowę kredytu. Musisz go w całości spłacić, inaczej Twoja nieruchomość zostanie zlicytowana za ułamek wartości. Sprzedając nam swój dom w trakcie budowy, masz szansę na szybkie uzyskanie gotówki bez najmniejszego ryzyka. Pozwoli Ci ona na spłatę długu, a jeszcze coś może zostać na rozpoczęcie nowego życia.

Jak zrealizować sprzedaż domu w budowie?

Na poważnie rozważasz sprzedaż domu w trakcie budowy? Chcesz poznać sposób naszego działania? Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Skontaktuj się z nami, a poinformujemy Cię jakie dokumenty są potrzebne do tego, abyśmy mogli bezpłatnie wycenić Twoją nieruchomość i jak szybko transakcja może zostać sfinalizowana. Skup domów za gotówkę dzieli się na kilka etapów.

Może cię zainteresować Jak sprzedać mieszkanie nabyte w drodze spadku? 2021

Wstępna wycena

Na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji możemy przygotować bezpłatną, wstępną wycenę wartości domu w budowie. Zostanie ona zweryfikowana po naszych odwiedzinach inwestycji.

Analiza dokumentów

Poprosimy Cię o przesłanie dokumentacji dotyczącej sprzedawanego domu – nr księgi wieczystej itd. – zostanie ona poddana analizie pod kątem formalnym.

Wycena nieruchomości

Jeśli potwierdzimy skup domów w trakcie budowy, będziemy chcieli obejrzeć nieruchomość. Na tej podstawie zostanie przez nas wykonana ostateczna wycena i przedstawimy propozycję.

Sprzedaż domu u notariusza

Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, umówimy spotkanie u notariusza w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Tam również zostanie podpisany akt notarialny kupna sprzedaży nieruchomości.

Sprzedaż domu w trakcie budowy – co skupujemy?

Skup domów w stanie surowym otwartym

Rozpocząłeś budowę domu i zdążyłeś w nim wykonać fundamenty i ściany? Z resztą się nie udało? Jeśli tak, możemy od Ciebie odkupić nieruchomość w takim stanie, w jakim istnieje, czyli surowym otwartym.

Sprzedaż domu w stanie surowym zamkniętym

Jest to budynek zadaszony, z założonymi oknami i drzwiami. Do wykonania w nim pozostały instalacje, tynki, wylewki oraz ocieplenie ścian i wykonanie elewacji. Takie nieruchomości również skupujemy za gotówkę.

Skup domów w stanie deweloperskim

Jest to najbardziej zaawansowany etap inwestycji. W takim domu pozostało tylko wykończyć wnętrza i można się wprowadzać. Sprzedaż domu w stanie deweloperskim cieszy się największym zainteresowaniem na rynku.

Łukasz Zalewski to ambitny i zmotywowany specjalista od nieruchomości, który zawsze dąży do osiągnięcia najlepszych wyników dla swoich klientów. Jego wykształcenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły mu zdobyć wiedzę na temat rynku nieruchomości, w tym trendów, wartości, prognoz i procesów transakcyjnych.

Łukasz jest znany z pełnego zaangażowania w swoją pracę, co przejawia się w podejściu indywidualnym do każdego klienta. Jego umiejętność słuchania i empatii pozwalają mu zrozumieć potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu nieruchomości, która najlepiej odpowiada ich wymaganiom.

Jako specjalista od nieruchomości, Łukasz Zalewski jest ekspertem w dziedzinie wartościowania nieruchomości oraz skutecznych strategii marketingowych. Jego zdolność do negocjacji i rozwiązywania trudnych sytuacji dają mu przewagę w procesie transakcyjnym.

Poza pracą, Łukasz pasjonuje się sportem oraz podróżami, co pozwala mu zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Jest także aktywny w lokalnej społeczności i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

No Comments

Post A Comment

ZADZWOŃ