skup-nieruchomosci-cala-polska

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCI – KIEDY WARTO SKORZYSTAĆ Z TAKIEJ USŁUGI?

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCI – KIEDY WARTO SKORZYSTAĆ Z TAKIEJ USŁUGI?

skup-nieruchomosci-cala-polska

Skup nieruchomości to miejsce, w którym łatwo i szybko sprzedamy nieruchomość. Zajmujemy się wyceną wartości rynkowej mieszkania na podstawie danych o cenach transakcyjnych z danej nieruchomości lub najbliższej okolicy. Po obejrzeniu nieruchomości podnosimy lub obniżamy cenę ofertową w zależności od stanu nieruchomości, poniesionych nakładów na remonty bieżące oraz jakości i stylu wykończenia. Po sprawdzeniu powyższych rzeczy, jesteśmy w stanie podać cenę za jaką możemy od Państwa odkupić mieszkanie, dom czy inną nieruchomość. Dajemy Państwu czas na przemyślenie naszej propozycji i w przypadku akceptacji umawiamy termin u notariusza, gdzie podpisujemy akt notarialny wraz z płatnością, przelewem lub gotówką.

BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA PODCZAS TRANSAKCJI 

Nasza firma skupująca nieruchomości to bezpieczeństwo, legalność i profesjonalizm. Każda transakcja odbywa się na przejrzystych i czytelnych warunkach, ponadto jeżeli chcesz uzyskać pełne wsparcie w procesie sprzedaży, nasi doradcy zawsze są do dyspozycji – wyjaśnią Ci wszystkie ewentualne niejasności i zapisy umów. Wszystkie umowy podpisywane są w formie aktu notarialnego, zgodnie z prawem. Nad całością czuwa pracownik firmy i notariusz. Natomiast, nic nie zwalnia nas z obowiązku weryfikowania podmiotu lub osoby z którą zdecydujemy się na zawarcie transakcji. Dobrze jest poświęcić chwilę czasu i ustalić dane firmy oraz sprawdzić ją w dostępnych rejestrach. Dodatkowo zweryfikować opinie innych klientów w internecie nt rzetelności firmy. Transparentny nabywca nie będzie miał nic do ukrycia.

SKUP UDZIAŁÓW W DOMU

Bardzo często widzi się ogłoszenie typu: sprzedam udziały w domu, lecz tego typu sprzedaż wiąże się z wieloma niedogodnościami. 

Każdy udział w nieruchomości nawet ten niewielki, wiąże się z udziałem w zobowiązaniach podatkowych i czynszowych. Należy zdać sobie sprawę z tego, że niepłacenie czynszu i podatków może mieć negatywne konsekwencje np. w postaci wpisu do Krajowego Rejestru Długów, co ma negatywny wpływ na zdolność kredytową lub egzekucji komorniczej. Bywa tak, że udział w nieruchomości należy do osoby, która nie ma kontroli nad nieruchomością. Każdy właściciel nawet niewielkiej części nieruchomości nie może wtedy czerpać korzyści z nieruchomości, a jest cały czas obciążony kosztami proporcjonalnie do udziału w nieruchomości. Sytuacja między udziałowcami często ma charakter rodzinny i niesie za sobą wiele niepotrzebnych emocji.

No Comments

Post A Comment

Call Now ButtonZADZWOŃ